Polecamy

Powitanie
Witamy wszystkich internautów, rodziców wraz z przedszkolakami na oficjalnej stronie internetowej i zachęcamy do częstego odwiedzania wirtualnego świata przedszkola.

Nasza strona umożliwia wgląd do historii przedszkola, terminarza imprez oraz najważniejszych informacji przydatnych dla każdego rodzica. Jest również wiele innych ciekawych działów, na które warto zajrzeć i dowiedzieć się dość ważnych szczegółów.
03/04/2019

W związku z planowanym na 08.04.2019 r. rozpoczęciem akcji strajkowej w naszej placówce, chcielibyśmy poinformować Państwa o planowanych działaniach.

W czasie ewentualnego strajku zajęć nie będzie.

W zależności od liczby nauczycieli biorących udział w strajku będziemy się starali w miarę możliwości zapewnić  dzieciom opiekę, które nie będą miały jej zapewnionej w domu ( jeden niestrajkujący nauczyciel może zaopiekować się max. 25 dzieci).

Na dzień dzisiejszy nie potrafimy przewidzieć jak będzie wyglądała organizacja pracy przedszkola w czasie strajku, o czym poinformujemy w późniejszym terminie po podpisaniu przez nauczycieli deklaracji o przystąpieniu do strajku w dn. 08.04.2019 r.

W miarę rozwoju sytuacji o wszystkim będziemy informować Państwa na bieżąco.

Jednocześnie informujemy, że Rodzic ma możliwość wystąpienia o:

zasiłek opiekuńczy( dla dziecka do 8 roku życia)

urlop wypoczynkowy

urlop na żądanie

Copyright © Przedszkole Publiczne nr 33 w Tarnowie - pp33.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: fzart.eu
Silnik: Wordpress